Acleane Akne ve Yüz Temizleme Spreyi

Acleane Akne ve Yüz Temizleme Spreyi

Acleane Bileşimi
  • Propolis Extract
  • Salicylic Acid
  • Rose Extract
  • Calendula Officinalis Flower Extract
  • Aloe Barbadensis Leaf Juice
  • Etil Alkol
Acleane Akne ve Yüz Temizleme Spreyi ile Daha Berrak Bir Cilt

Akne ve siyah noktalar hiç kimsenin yüzünde görmek istemediği cilt problemleridir. Özellikle kadınların bebek gibi kusursuz bir cilde sahip olmak ister ve bunun için gerekli ürünleri, bakım maskelerini kullanabilir.

Akne ve siyah noktalar ciltte biriken kir ve yağ nedeni ile meydana gelmektedir. Sivilcelerden ve siyah noktalardan kurtulabilmek için ise cildin düzenli olarak temizlenmesi ve cilt bakım ürünleri ile onarılması gerekir. Acleane Akne ve Yüz Temizleme Spreyi ise cildinizin çok daha temiz ve sağlıklı olması için yardımcı olan önemli bir üründür.

Sivilcelerden Kurtulmak Artık Daha Kolay!

Sivilcelerinizden kurtulmak için bir desteğe ve bir yardımcıya ihtiyaç duyuyorsanız doğru adrestesiniz. Acleane içeriğinde ki etken maddeler ile cildinizde ki yağlanmanın giderilmesine yardımcı olarak sivilcelerden kurtulmanız için size büyük bir destek sunuyor.

Acleane yüz temizleme spreyi içeriğinde ki etken maddeleri ile cildinizde ki tıkalı gözenekleri açılmasına yardımcı olurken ölü hücrelerin de cildinizde uzaklaştırmanız için size önemli bir destek sunuyor.

Pürüzsüz Bir Cilde Sahip Olmak Sizin Elinizde!

Sivilceler çeşitli bakteriler ve ciltte ki yağlanma nedeni ile meydana gelmektedir. Özellikle yağlı bir cilde sahip olan kişiler de sivilce problemi çok daha yoğun bir şekilde meydana gelebilmektedir. Ancak cildin düzenli bir şekilde temizlenmesi ve yağlı görünümden kurtulması sivilcelerden kurtulmanız için de son derece önemlidir.

Siz de aknelerinizde kısa bir süre içerisinde kurtulmak istiyorsanız size yardımcı olacak Acleane ile tanışın. Uygulandığı alanda ki bakterilerin %99.9’unu öldürebilecek bir güce sahip olan söz konusu ürün canlı dokularınıza ise hiçbir şekilde zarar vermez. Dünya üzerinde başta Japonya olmak üzere pek çok Avrupa ülkesinde yoğun bir talep gören Acleane ile siz de sivilcelerinize veda edebilir ve pürüzsüz bir cilde merhaba diyebilirsiniz.

Acleane Nasıl Kullanılır?

Acleane son derece basit bir kullanıma sahiptir. Temizlenen cilt üzerine günde 2-3 kes püskürtülerek uygulanır. Kullanımdan sonra cildinizi durulamanıza gerek kalmaz.

Tüm sorularınız ve detaylı bilgi için hemen arayın. 

Acleane Eğitim Notlarına Aşağıdaki Görüntüle Bölümünden Ulaşabilirsiniz.