Hakkımızda

Herkes İçin Sağlık

Hepimiz sağlıklı, kaliteli bir yaşam sürmemiz için yapmamız gereken çok şey olduğunu biliyoruz. Bu konuda sizlere en iyisini sunmaktan gurur duyuyoruz.

Ufuk Farma olarak daha sağlıklı yarınlara kavuşmak adına ürettiğimiz çözümlerle sizlere sağlıklı bir vücut sunabilmenin ihtimallerini arıyoruz. Sağlıklı bireylerin doğru ürünler kullanarak ortaya çıkacağı inancını taşıyan ekibimiz ile gerçekleştirdiğimiz detaylı çalışmalar sonunda ürünlerimizi ortaya çıkarıyoruz.

İnsan sağlığını önemseyen ve toplumun sağlıklı bireylerden kurulu bir yapıya dönüşmesi adına doğanın insan oğluna sunduğu bütün nimetleri kullanmayı amaçlayan bir anlayış taşıyoruz. Bu anlayıştan hareketle cilt sağlığınızı korumaya adadığımız ürünlerimiz ve öksürüğe karşı alternatif ürünlerimizle sizlere katkı sağlamayı hedefliyoruz. Kesin çözüm sunmak yerine ürünlerimizle daha sağlıklı olmanıza yardımcı oluyoruz. Bünyemizde çalışan uzman kimyager ve farmakologlarımız ile size alanının en iyisi çözümleri sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Kalite ve Güvenlik

Deneyimli ve alanında uzman ekibimiz ile sizlere profesyonel tıbbi hizmetler sunuyoruz. Firmamız sizler için en iyi izleme, teşhis, destek ve üretim ağına sahiptir.

Etik Değerlere Saygı

Sizlere en iyi ve kaliteli ilaç, krem, sprey gibi birçok ürünü sunarken, bireysel saygıyı desteklemekte ve tedaviye destek sunan ürünlerimizde tüm detayları sizlere sunuyoruz.

Sorumluluklar

Uzun yılların verdiği tecrübe ile sizlere hizmet sunuyor, gerekli tüm denemeleri yaptıktan ve gerekli tüm onayları aldıktan sonra ürünlerimizi sizlere sunuyoruz.

% 0
Kalite
0 +
Ar-Ge Çalışması
0 +
Yıllık Tecrübe
0 + M
Mutlu İnsan

Sizden Gelenler

Ufuk Farma'nın sunduğu hizmetleri uzun süredir kullanmaktayız. Kaliteli ürünler sunmaktalar. Uygun gördüğüm takdirde hastalarıma Ufuk Farma ürünlerini önermekteyim.

M... K........
Aile Hekimi

Ufuk Farma'nın müşteri desteği çok iyi kendilerinden gerekliğinde her türlü bilgi alabiliyoruz. Hastalarımın tedavilerine destek amaçlı ürünlerini öneriyorum.

S........ T....
Cilt Hastalıkları Doktoru

Özellikle kadınlar için sundukları çatlak kremi ve takviye tabletlerini uygun gördüğümde hastalarıma öneriyorum. Tedaviye destek amaçlı en iyi ürünleri sunuyorlar.

Z...... E...
Kadın Doğum Hastalıkları Uzmanı