Vizyon ve Değerlerimiz

Değerlerimiz

İlaç sektörünün en etkili ve tecrübeli imalat firmalarından biri olarak tüm ilaç taleplerini ve ilaç ihtiyaçlarını analiz etmekteyiz. Ufuk Farma Bitkisel Kimyasal Medikal İlaç Sanayi markamıza ait tüm ürün ve yeni ürünlerimizi sektöre sunarak Türkiye’nin ve Dünya’nın en iyi ilaç firması haline gelmek..

Tedarikçilerimiz, lojistikçilerimiz ve doktorlarımız ile uzun süreli ilişkiler kurarak aynı kaliteyi sürekli olarak sağlamak…

İlaçlar ihtiyaçlara özel olarak tespit edilmesinden üretimine kadar tüm alanlarda iş ahlakına uygun şekilde yaklaşım sergilemek…

İlaç sektörünün gelişmesine yardımcı olarak yurtiçi ve yurtdışı güçlü satış organizasyonları oluşturmak…

Doktor ve hasta memnuniyetini en üst seviyede tutarak en iyi ürünlerin üretimini yapmak…

Yurt içinde ve yurt dışında güvenli, kaliteli ve hızlı lojistik hizmetlerimiz ile üretim sonrası dağım işlemlerini sağlamak…

Sadece ürünlerimizin satışı öncesi değil satış sonrası hizmetlerimizi de üst seviyede tutarak memnuniyet sağlamak…

Ulusal ve uluslararası alanda uzun süreli yatırımlar yaparak kalitemizi korumak ve büyütmek…

Sürekli kalitemizi, ürünlerimizi ve satışımızı büyüterek yeni istihdam alanları oluşturarak ekonomiye katkı sağlamak…

Ülkemize yetenekli, deneyimli, profesyonel ve nitelikli personeller kazandırarak ülkemizin iş gücüne katkı sağlamak…

Vizyonumuz

Uzun süreli ve sürekli başarıya önem veren bir firma olarak kaliteden ödün vermeden hızlı ve güvenli olarak ürünlerimizi sizlere sunmaktayız. Koşullara bağlı olarak esneklik ve seri olma yeteğine sahip profesyonel ekimiz sayesinde sizlere en kaliteli çözümleri sunmaktayız.

İnsan hayatına değer kattığımız ürünlerimiz ile şartlar ne olursa olsun sizlerin sağlığını en üst düzeyde düşünmekte ve ihtiyaç duyduğunuz ürünleri tam zamanında teslim etmekteyiz. Sizlere uygun çözümler sunarak sürekli gelişim göstermekte ve ürün gruplarımızı geliştirmekteyiz.

İlaç sanayi konusunda kendimizi her geçen gün geliştirmekte ve meslek ahlakına büyük önem vermekteyiz. Tüm personel ekibimizi aile olarak ve hekim memnuniyetini ilk önceliğimiz olarak görmekteyiz. Sizlere en iyi hizmeti sunacağımızı garanti ederiz.

Kalitemizi, yaptığımız işlemleri ve imalatımızı ön planda tutmakta ve hiçbir zaman kaliteden ödün vermemekteyiz. Sizlere hızlı çözümler sunmakta, en kaliteli ürünleri üretmekte ve kalitemizden ödün vermeden gerekli tüm inceleme ve araştırmaları yapmaktayız.