Folvimix Tablet Gıda Takviyesi

Folvimix Tablet Takviye Edici Gıda

Her kadın zamanı geldiğinde anne olmak ve hamilelik sürecini en iyi şekilde geçirmek ister. Folvimix özellikle hamile kadınların tercih ettiği takviye edici bir gıdadır. Ancak çalışan kadınlar ve sağlıklı bir hayat sürdürmek isteyen kişiler de Folvimix Tablet Takviye Edici Gıda’yı tercih edebilirler.

Siz de sağlıklı bir yaşam sürdürmek istiyor ya da hamilelik döneminizde hem bebeğinizin hem de kendinizin çok daha iyi bir süreç geçirmesini istiyorsanız vücudunuz ihtiyaç duyduğu folik asit, iyot, biotin ve B12’yi içeren Folvimix’i tercih edebilirsiniz.

Unutulmamalıdır ki Folvimix tablet bir ilaç değil gıda takviyesidir. 

Folvimix Tablet Gıda Takviyesi Faydaları
Folvimix içeriğinde folik asit, iyot, biotin ve B12 içermektedir. Bu doğrultuda sağladığı faydaları aşağıdaki gibi detaylandırabilmemiz mümkündür.
  • İçeriğinde bulundurduğu folik asit ile gelişim sürecinde ki bebeğin omurga ve beyninde meydana gelebilecek hasarların önlenmesine yardımcı olur. Bunun yanı sıra anne adayının vücudunun folik asit ihtiyacını giderir.
  • İçeriğinde bulundurduğu B12 vitamini sayesinde hamilelik döneminde kadınların vücutlarının ihtiyaç duyduğu vitaminin yerine konulmasına yardımcı olur. Bağışıklık sisteminin de güçlendirilmesine yardımcı olur.
  • Vücutta ki iyot eksikliği bebeklerde zeka geriliğine neden olur. Folvimix iyot içeriği ile bunun önüne geçilmesine yardımcı olur.
  • Biotin vücut için son derece önemlidir. Hamilelik döneminde meydana gelen biotin eksikliği Folvimix ile giderilebilmektedir.

Daha Detaylı Bilgi İçin

Folvimix Nasıl Kullanılır?

Gebelikten önce, gebelik sırasında ve gebelikten sonra günde 1 kez şeklinde kullanılır.

Tüm sorularınız ve detaylı bilgi için hemen arayın. 

Folvimix Tablet Eğitim Notlarına Aşağıdaki Görüntüle Bölümünden Ulaşabilirsiniz.