Boriclean Kulak Damlası

Boriclean Kulak Damlası

Kulak Kiri (Serumen) Temizliğinde Boriclean

Boriclean, çeşitli nedenlerden dolayı kulakta meydana gelen kirin atılmasına yardımcı olan bir üründür. Tıpta serumen olarak bilinen kulak kiri, temizlenmemesi durumunda kulaklarda çeşitli problemlere neden olabilmektedir. Kulakta çınlama, daha az duyma ve uğultu gibi nedenler kişilerin sosyal hayatlarını doğrudan etkilediği için kulak kirinin kulaktan atılması gerekir. Doğal yollar ile tam olarak atılamayan kirlere Boriclean yardımcı olmaktadır. Siz de kulaklarınızda ki kirin atılması için bir desteğe ihtiyaç duyuyorsanız Boriclean’i tercih edebilirsiniz.

Daha Sağlıklı Kulaklar

Boriclean, içeriğinde ki etken maddeler ile kulak kirinin parçalanmasına yardımcı olur. Parçalanan kulak kiri yine Boriclean sayesinde kulaktan dışarı atılır.

Yukarıda bahsedilenlerin yanı sıra Boriclean, alkol borik ve gliserin ile kulak yolu mantarının da tedavisinde büyük bir destek sunar.

Daha Detaylı Bilgi İçin

Boriclean Nasıl Kullanılır?

Boriclean, günde 3 kere 3 ile 5 damla şeklinde kullanılabilir. En fazla 7 gün kullanılması gereken ürünü fazla kullanmanız durumunda farklı problemler yaşayabileceğinizi unutmamalısınız.

Tüm sorularınız ve detaylı bilgi için hemen arayın. 

Boriclean Eğitim Notlarına Aşağıdaki Görüntüle Bölümünden Ulaşabilirsiniz.